Open geweven inbetween stof. De basis draden zijn zwart, met in de breedte van de stof een toevoeging van een subtiel glanzend lurexdraadje, afgewisseld met een wat volumineuser beige bouclé garen.De stof is 315 cm breed en kan kamerhoog gebruikt worden.
Open geweven inbetween stof. De basis draden zijn zwart, met in de breedte van de stof een toevoeging van een subtiel glanzend lurexdraadje, afgewisseld met een wat volumineuser okergeel bouclé garen.De stof is 315 cm breed en kan kamerhoog gebruikt worden.
Open geweven inbetween stof. De basis draden zijn zwart, met in de breedte van de stof een toevoeging van een subtiel glanzend lurexdraadje, afgewisseld met een wat volumineuser grijs bouclé garen.De stof is 315 cm breed en kan kamerhoog gebruikt worden.
Stevige geweven stof met een onregelmatige structuur van zachte chenille garens, wat de stof een vintage look geeft. De stof is geschikt voor o.a. gordijnen, meubelbekleding, kussens, tassen en steviger vallende kleding.De stof is 140 cm breed.
Brushed melange off white wol met een mohair touch........Leuk voor een plaid en kussen maar ook voor een heerlijke sjaal of vest! 140 cm breed
Brushed melange grijze wol met een mohair touch.....Leuk voor een plaid en kussen maar ook voor een heerlijke sjaal of vest! 140 cm breed
140 cm breedBrushed melange licht lavendel blauwe wol met een mohair touch...Leuk voor een plaid en kussen maar ook voor een heerlijke sjaal of vest!
Brushed melange blauwe wol met een mohair touch ...Leuk voor een plaid en kussen maar ook voor een heerlijke sjaal of vest! 140 cm breed
Brushed melange groen grijze wol met een mohair touch...Leuk voor een plaid en kussen maar ook voor een heerlijke sjaal of vest! 140 cm breed
Brushed melange licht turquoise wol met een mohair touch....Leuk voor een plaid en kussen maar ook voor een heerlijke sjaal of vest! 140 cm breed
Brushed melange turquoise/petrol wol met een mohair touch...Leuk voor een plaid en kussen maar ook voor een heerlijke sjaal of vest! 140 cm breed
140 cm breedBrushed melange oud roze/taupe wol met een mohair touch.....Leuk voor een plaid en kussen maar ook voor een heelijke sjaal of vest!
Laden ...
Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.